Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

ZASADY KORZYSTANIA Z MIEJSKO-POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W PSZCZYNIE -  FILIA NR 6

W CZASIE EPIDEMII

 

Ze względu na ograniczoną możliwości wejścia do budynku szkoły , wymiana książek odbywać się będzie na portierni szkoły.

  1. Zaleca się wcześniejszy kontakt z biblioteką pod numerem telefonu 32 210 0004 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Zasady zamawiania książek i realizacji zamówień:

a)      można zamawiać książki znajdujące się fizycznie w Bibliotece (na półce).

b)      zamówienia można dokonać poprzez: system Prolib (katalog OPAC) . telefonicznie ; mailowo - przez wskazanie autora i tytuł książki.

c)      książki będzie można odebrać  na portierni szkoły.

d)      możliwy będzie również kontakt z biblioteką poprzez obsługę portierni.

Miłość, gniew, złość – te i inne uczucia i emocje towarzyszą nam od najmłodszych lat. Jest taki dzień poświęcony najpiękniejszemu uczuciu, jakim jest miłość – Walentynki. Z tej okazji zaproszone zostały do biblioteki kl. II SP nr 5. Zajęcia były poświęcone uczuciom i emocjom. Dzieci wysłuchały opowiadań z serii przygód Franklina, książki Grzegorza Kasdepke „Kocha, lubi, szanuje” i „O Wilku, który miał humory”. Wiedzę o uczuciach i emocjach mali goście  sprawdzić mogli w zagadkach i krzyżówce.

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach  14 i 20 stycznia 2020 Filia nr 6 będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

W pierwszym tygodniu ferii  filie biblioteczne nr 3 i nr 6 zorganizowały dla dzieci warsztaty plastyczne.
Dzieci z kolorowego papieru wycinały i pięknie ozdabiały maski karnawałowe. Z masy solnej tworzyły różne figurki, które później były malowane farbami. Wykonano również kartki walentynkowe.
Dzieci wymyślały śmieszne historyjki przedstawiając je w formie  teatrzyku. Aktorami na scenie były pluszaki  i kukiełki. Nie zabrakło również zabawy i tańców przy muzyce.
 
 

 

 

Filie nr 3 i nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie

zapraszają  dzieci do udziału w zajęciach plastyczno-literackich.

Poniedziałek 1500 – 1630 13 styczeń 2020 r.

Środa 900 – 1100 15 styczeń 2020 r.

Piątek1500 – 1630 17 styczeń 2020 r.

Dla najmłodszych przewidziano między innymi gry i zabawy edukacyjne, gry planszowe, zajęcia plastyczne (barwny świat pasteli).

Zapraszamy Biblioteka Filia nr 6 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5

 

Tel.(032)210 00 04,(32)210 11 67.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.