Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 grudnia 2019 Filia nr 6 będzie nieczynna. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 listopada 2019 r. Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Z okazji Narodowego Czytania uczniowie kl. VI b SP 5 dla swoich młodszych kolegów przedstawili fragmenty noweli Elizy Orzeszkowej „Dobra Pani” w formie inscenizacji  teatralno-recytatorskiej.

 

Z okazji Dnia Zwierząt biblioteka zaprosiła klasę II b SP nr 5. Dzieci brały udział w dyskusji,  odpowiadając na pytania: Gdzie mieszkają zwierzęta? Co to znaczy opiekować się zwierzęciem?  Dlaczego tworzy się ogrody zoologiczne? Nasi mali goście wykazali się też wielką bystrością odpowiadając na zagadki o zwierzętach i rozwiązując krzyżówkę, którego hasło mieli odczytać i wytłumaczyć oraz biorąc udział w zabawie „Tropami zwierząt”. Polegała ona na zgadnięciu czyje ślady są na rysunku  i dopasowanie karteczki do „portretu” zwierzęcia na tablicy obok. Wspólnie przeczytaliśmy też kilka wierszy o zwierzętach oraz opowiadania „Urodziny Marcela” , „Smuteczki myszki Marysi”oraz "Gawron Sadzuś" . Na koniec spotkania dzieci obejrzały prezentację o leśnych zwierzętach. 
 

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie w dniach 12-16 września 2019 r. będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.