Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

28 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć grupę z Uniwersytetu II wieku z Warszawy i Klubu Klasy Kobiet. Spotkanie, wypełnione rozmowami i odpoczynkiem w czasie wycieczki po Pszczynie, wniosło wiele dobrej energii. Goście wpisali się też do naszej bibliotecznej kroniki. Dziękujemy za miłą wizytę.

 

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW!!!

 

30 MARCA – WIELKI PIĄTEK

CZYTELNIA I WYPOŻYCZALNIA CZYNNE

 W GODZINACH 8.00. – 15.00.

 

31 MARCA – WIELKA SOBOTA

CZYTELNIA I WYPOŻYCZALNIA BĘDĄ NIECZYNNE

Świętujcie z nami 100. rocznicę odzyskania niepodległości i pomóżcie w stworzeniu wystawy fotografii rodzinnej i społecznej.

Powiat pszczyński w ramach ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości planuje m.in. zorganizować wystawę fotografii z lat II Rzeczpospolitej.

Wystawa powstanie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przeciw Nicości” oraz gminami powiatu pszczyńskiego.

Zwracamy się Państwa z prośbą o pomoc w stworzeniu wystawy fotografii rodzinnej i społecznej, obejmującej lata 1918 - 1939.

Zdjęcia można dostarczyć do naszej Biblioteki (Pszczyna, ul. Piastowska 1) lub przesłać skan (w dobrej jakości) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zdjęcia czekamy do 31 maja 2018 r.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.