Serdecznie zapraszamy na Noc Bibliotek.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania, w niekonwencjonalny sposób zachęcające do korzystania z zasobów bibliotek jako miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.
Z tej okazji przygotowaliśmy szereg atrakcji dla małych i dużych.

Już od 18.00 zapraszamy do naszej Biblioteki rodziców z dziećmi. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.
Wszystkie atrakcje dla najmłodszych rozpoczną się o godz. 18.00 i będą odbywać się w różnych częściach biblioteki.
Najmłodsi będą mogli uczestniczyć we wszystkich.

W programie:
  • spotkanie autorskie dla najmłodszych z Aliną Przydatek, rękodzielnikiem i autorką "Wielkiej Księgi Kici Nici";
  • zabawy z Warownią Pszczyńskich Rycerzy, która zabierze dzieci w świat średniowiecznych rycerzy i dam dworu;
  • walki robotów, czyli zabawy z robotami Photon;
  • czary bibliotecznej wróżki.

O godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller, autorką wydanej w lipcu tego roku książki "Od jednego Lucypera". Na spotkanie obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel.: 32/447-10-06.
Podczas spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę autorki.
Prowadzenie: Elżbieta Goraus