Zapraszamy na spotkanie z pisarzem i fotografem - Filipem Springerem, autorem wydanej w 2019 roku książki "Dwunaste: nie myśl, że uciekniesz".

Filip Springer - pisarz i fotograf. Autor wielu cykli reporterskich oraz książek, m.in. „Miedzianka. Historia znikania”, „Wanna z kolumnadą”, „13 pięter”, „Miasto Archipelag”, „Źle urodzone”. Stypendysta Narodowego Centrum Kultury, Fundacji „Herodot” im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Nominowany do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski, w przygotowaniu jest także tłumaczenie na chiński. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie, współtwórca festiwalu literackiego MiedziankaFest.

Zapewniamy tłumacza polskiego języka migowego.

Podczas spotkania będzie można zakupić książki autora.

prowadzenie: Elżbieta Goraus
tłumacz polskiego języka migowego: Irena Piecha
rezerwacja: tel: (32) 447-10-06
liczba miejsc ograniczona