ZASADY KORZYSTANIA Z MIEJSKO-POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W PSZCZYNIE -  FILIA NR 6

W CZASIE EPIDEMII

Ze względu na ograniczoną możliwości wejścia do budynku szkoły , wymiana książek odbywać się będzie na portierni szkoły.

1. Zaleca się wcześniejszy kontakt z biblioteką pod numerem telefonu 32 210 0004 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Zasady zamawiania książek i realizacji zamówień:

a)      można zamawiać książki znajdujące się fizycznie w Bibliotece (na półce).

b)      zamówienia można dokonać poprzez: system Prolib (katalog OPAC) . telefonicznie ; mailowo - przez wskazanie autora i tytuł książki.

c)      książki będzie można odebrać  na portierni szkoły.

d)      możliwy będzie również kontakt z biblioteką poprzez obsługę portierni.