Drodzy Czytelnicy: mali i duzi

Jak informowaliśmy w komunikacie, wszystkie zajęcia i warsztaty (również cykliczne spotkania "Książkowe Igraszki") są zawieszone. Mamy nadzieję, że gdy minie zagrożenie, zobaczymy Was znowu! W tym szczególnym czasie zachęcamy do wspólnego, rodzinnego czytania w domu! Zapraszamy na nasz profil na FACEBOOK. Udostępniajcie pod tym samym postem Wasze zdjęcia z rodzinnych igraszek z książką:) Pokażcie nam, co robicie w domu, aby razem dobrze się bawić. Zachęcamy do udziału wszystkie rodziny z dziećmi! Zaglądnijcie na naszą stronę (zakładka Książkowe Igraszki oraz Oddział dla dzieci).

Znajdują się tam relacje z naszych dotychczasowych spotkań w Bibliotece: "Książkowych Igraszek" oraz lekcji bibliotecznych. Może znajdziecie tam inspiracje. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!