Szczepan Twardoch odwiedził Pszczynę

Po pandemicznej przerwie mogliśmy się spotkać podczas niezwykłego wydarzenia.

W ramach programu „Partnerstwo dla książki” mogliśmy gościć jednego z najbardziej cenionych współczesnych polskich pisarzy i publicystów, autora bestsellerowych powieści: „Morfina” (2012), „Drach” (2014), „Król” (2016) i „Królestwo” (2018), Pokora (2020) – Szczepana Twardocha.

Autor opowiadał o swoich korzeniach oraz dzieciństwie spędzonym na Śląsku. Wspomniał również o swoim zaangażowaniu przy pracy nad spektaklem „Pokora” w Teatrze Śląskim. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Bezpośrednio po spotkaniu słuchacze mieli możliwość zakupienia książek autora i zdobycia dedykacji.

Prowadzenie: Elżbieta Goraus

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury