NOWOCZESNA BIBLIOTEKA

Od 1 lipca 2022 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi.

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle, PocketBook, InkBook, Onyx.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

• pobierz kod w bibliotece, mailowo, pisząc na adres wyp@biblioteka-pszczyna.pl lub telefonicznie pod nr (32) 447 10 06, podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym i stałym czytelnikiem, aktywnie korzystającym z tradycyjnej oferty naszej biblioteki)
  • wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/
  • wprowadź otrzymany kod
  • załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
  • czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod.

W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!