Noc Bibliotek

Serdecznie zapraszamy na Noc Bibliotek.   Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania, w niekonwencjonalny sposób zachęcające do korzystania z zasobów bibliotek jako miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg atrakcji dla małych i dużych.   Już od 18.00 zapraszamy do naszej Biblioteki rodziców z dziećmi. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Wszystkie atrakcje dla najmłodszych rozpoczną się o godz. 18.00 i będą odbywać się w różnych częściach biblioteki.
Najmłodsi będą mogli uczestniczyć we wszystkich.

W programie:

• spotkanie autorskie dla najmłodszych z Aliną Przydatek, rękodzielnikiem i autorką „Wielkiej Księgi Kici Nici”;
  • zabawy z Warownią Pszczyńskich Rycerzy, która zabierze dzieci w świat średniowiecznych rycerzy i dam dworu;
  • walki robotów, czyli zabawy z robotami Photon;
  • czary bibliotecznej wróżki.

O godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller, autorką wydanej w lipcu tego roku książki „Od jednego Lucypera”.

Na spotkanie obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel.: 32/447-10-06. Podczas spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę autorki. Prowadzenie: Elżbieta Goraus.