RODO

RODO

Obowiązek informacyjny  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
„Mała książka - wielki człowiek”

„Mała książka - wielki człowiek”

Każdy trzylatek, który przyjdzie do Biblioteki Centralnej lub naszej filii, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+


 

 

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z organizowaną przez Bibliotekę konferencją "Wielopłaszczyznowa rola baśni", wszystkie filie w dniu 27 września 2018 r. będą nieczynne.

Zapraszamy do Biblioteki Centralnej (Piastowska 1), która będzie otwarta bez zmian, w godzinach od 8:00 do 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczęło się głosowanie na Pszczyński Budżet Obywatelski - Edycja 2019. Wśród projektów lokalnych (LOKALNE/Osiedle Stare Miasto) znalazł się i nasz:

Zakup regałów bibliotecznych oraz utworzenie multimedialnego centrum edukacji i rozrywki dla dzieci i młodzieży dla MPBP w Pszczynie przy ul. Piastowskiej 1. 


Realizacja projektu pozwoli na stworzenie nowej, przyjaznej czytelnikom i mieszkańcom infrastruktury Biblioteki. W ramach projektu chcemy zakupić nowe regały, które zastąpią stare i niestabilne umeblowanie zagrażające bezpieczeństwu użytkowników.

Dodatkowo w pomieszczeniu z literaturą dla dzieci i młodzieży stworzymy multimedialne centrum edukacji i rozrywki dla dzieci i młodzieży. W tym celu zakupimy konsolę Playstation z grami interaktywnymi, 1 zestaw komputerowy z oprogramowaniem oraz niezbędne umeblowanie.

Zakup nowych regałów zlikwiduje problem ciasnoty i niekomfortowego korzystania z Biblioteki Centralnej. Zmiana umeblowania odświeży wizerunek biblioteki oraz przyciągnie nowych użytkowników. Zakup multimediów i mebli do multimedialnego centrum edukacji i rozrywki, pozwoli na stworzenie w pomieszczeniu z literaturą dziecięcą nowoczesnej, przyjaznej dzieciom i młodzieży przestrzeni, w której młodzi użytkownicy będą mogli aktywnie spędzać czas, zarazem bawiąc się i ucząc. 

Projekt jest uzupełnieniem działań podjętych w 2018 roku, które w ramach wydatków własnych obejmowały odmalowanie wszystkich pomieszczeń znajdujących się przy ul. Piastowskiej.

 Zależy nam bardzo na Państwa głosie, o który serdecznie prosimy !!!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.