RODO

RODO

Obowiązek informacyjny  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W środę 23 stycznia w naszej Czytelni gościliśmy młodzież zainteresowaną retoryką, czyli sztuką perswazji i pięknego mówienia. Tym razem zmierzyli się z tematem wykorzystywania metod retorycznych przez strony internetowe. Przeanalizowaliśmy artykuły pochodzące z różnych popularnych portali, które informowały o nominacjach „Zimnej wojny” do Oscarów. Młodzież zapoznawała się z różnymi technikami, które służą przekonywaniu czytelników, a później sami wykorzystali tę wiedzę w tworzeniu artykułu perswazyjnego i informacyjnego na temat dla nich aktualny.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty lekcji bibliotecznych!

Uprzejmie informujemy, że 3 grudnia 2018r. (poniedziałek), nasze filie biblioteczne będą czynne od godz. 12:00.

Zapraszamy do Biblioteki Centralnej, która będzie czynna od 8:00 do 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Tydzień od 22 do 26 października upłynął w Pszczynie pod znakiem poezji, a dokładnie twórczości Zbigniewa Herberta, którego Sejm RP ustanowił patronem 2018 roku. Były konkursy, spektakle teatralne i koncert, a wszystko za sprawą Stowarzyszenia „take tam...” im. Artystów Międzywojnia, które zaprosiło do współpracy Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną i Pszczyńskie Centrum Kultury.

 

Czytaj więcej: Za nami Pszczyńskie Obchody Roku Zbigniewa Herberta!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.