Tym razem organizatorzy (Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Stowarzyszenie „take tam...” im. Artystów Międzywojnia, Skansen – Zagroda Wsi Pszczyńskiej oraz Pszczyńskie Centrum Kultury) zaprosili małych miłośników teatru do Skansenu, by zaprezentować nową odsłonę Małej Pszczyńskiej Nocy Teatru.

7 czerwca rozpoczęliśmy tradycyjnie już od występów laureatów Powiatowego Konkursu Aktorsko-Wokalno-Tanecznego PERŁA, by następnie wyruszyć w podróż po starych zabudowaniach Zagrody i podziwiać występy grup: „kÓrtyna” z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, „Ta!daam” z Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej z/s w Woli, take tamków reprezentujących Stowarzyszenie „take tam...” oraz grupy z Ośrodka Kultury w Brzeszczach. Dodatkową atrakcją były występy taneczne grupy tanecznej prowadzonej przez Małgorzatę Tomczyk w Gilowicach.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim Artystom, opiekunom oraz widzom za ten wspaniały dzień, który upłynął pod znakiem słońca i ogromu uśmiechu i radości!