W poniedziałek, 8 kwietnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Zajączek wielkanocny". Do konkursu zgłoszono 100 prac - zajączków, wykonanych różnymi technikami. Uczestnicy do wykonania swoich prac wykorzystali przeróżne materiały: papier, wełnę, sznurek, siano, drewno, masę solną. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Prace zostały ocenione w 4 kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I - III, szkoły podstawowe klasy IV - VI, szkoły podstawowe klasy VII - VIII, gimnazjum.

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

WYRÓŻNIENIE

Pławecka Karolina

NAGRODA "GŁOSU PSZCZYŃSKIEGO" - Gembała Karol

Organizatorzy: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Redakcja "Głosu Pszczyńskiego" dziękują wszystkim za udział w konkursie.

Wręczenie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2019 r., o godz. 16.30. w Klubie "13" Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs można oglądać na wystawie w Czytelni Publicznej do 30 kwietnia 2019.