RODO

RODO

Obowiązek informacyjny  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
„Mała książka - wielki człowiek”

„Mała książka - wielki człowiek”

Każdy trzylatek, który przyjdzie do Biblioteki Centralnej lub naszej filii, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Mimo jesiennej szarówki, w naszej bibliotece wciąż słonecznie. Po raz kolejny odwiedziła nas młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie. Za sprawą projektu „Baśń łączy pokolenia”, realizowanemu w ramach ministerialnego programu „Partnerstwo dla książki", przenieśli się w wirtualny świat baśni. Wykorzystując najnowszą technologię, uczestnicy mieli za zadanie stworzyć baśniową postać z pomocą ekranu multimedialnego oraz rozwiązać interaktywny quiz.

 Podchodząc do zadania z lekką nieśmiałością, wspólnie stworzyli niezwykłe kreacje. Następnie posługując się magiczną aplikacją do tworzenia filmów, młodzież zmontowała minutowe filmy z autorskimi zdjęciami. Na fotografiach nie mogło zabraknąć baśniowych rekwizytów. Na koniec odbył się krótki kurs kodowania dla najmłodszych. Za pomocą tabletów uczestnicy stworzyli wirtualne akwarium. Dziękujemy wszystkim za udział.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.